Valo večerní rituál

 

Pečujte o svoji pleť a navraťte jí její mladistvý jas s tímto večerním čtyř krokovým rituálem VALO. Dovolte, aby kombinace vzácných ingrediencí z arktické přírody dodala vaší pleti dostatečnou vláhu a přispěla k její regeneraci pro zdravě vypadající a rozjasněnou pleť hned po probuzení.

1) Hydratační pleťový závoj

Nejdříve aplikujte na očištěný obličej pomocí rozprašovače hydratační pleťový závoj VALO a nechte ho vstřebat. Několikrát opakujte.

2) Rozjasňující esence

Dále kapátkem naneste pět kapek VALO esence na konečky prstů a jemně rozetřete po obličeji, zejména na ty části obličeje, kde se objevují jemné vrásky či tam kde je pleť unavená a mdlá. Intenzivně hydratační kyselina hyaluronová zvyšuje hydrataci pleti až o 109 %* pro jemnější a jasnější pleť. * Klinicky testováno, 26 žen.

3) Komplexní oční péče

Revitalizujte a regenerujte citlivé oční okolí pomocí VALO očního krému. V něm obsažená revoluční technologie pomáhá rozjasňovat tmavé kruhy po očima, snižuje otoky a dodá vám jasnější pohled. Při aplikaci nezapomeňte ani na horní víčka.

4) Noční rozjasňující krém

Využijte dlouhých nocí pro regeneraci unavené pleti s tímto intenzivně výživným krémem VALO. Revitalizuje i tu nejsušší pleť, obnovuje její přirozený jas a dodává svěží vzhled.