ČIŠTĚNÍ PLETI

Důkladné čištění pleti je klíčem k projasněné a zdravě vypadající pokožce. Můžete si vybrat mezi několika řadami dle individuálních potřeb vaší pleti. Řada PUHDAS (čistý) obsahuje zmatňující a hloubkově čisticí výtažky ze severských rostlin, například extrakt z břízy bohatý na glycid a severskou rašelinu. Je určena pro smíšenou či mastnou pleť. Řada HELLÄ (hydratační) obsahuje polární brusinku a vysoký obsah arktické pramenité vody a je určena pro suchou a dehydrovanou pleť. Řada KIRKAS (jasný) je bohatá na výtažky ze severské morušky a je určena pro normální ale unavenou pleť, která potřebuje rozjasnění a oživení. Řada HERKKÄ je určena pro citlivou pleť a obsahuje lněné semínko. Produkty obsahují až 97% podíl přírodních složek.

Puhdas Čistící gel

Zmatňuje, hloubkově čistí a vyrovnává mastnou a smíšenou pleť. Tento čistící gel s extraktem z břízy či severské rašeliny a čisté arktické pramenité vody zanechává vaši pleť čistou, svěží a matnou. Očistěte vaši pleť, ať se může ukázat v celé své kráse. Svěží gel čistí do hloubky, odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečnou mastnotu, aniž by […]

VÍCE »

Puhdas Čisticí pleťová voda

Zmatňuje, hloubkově čistí a vyrovnává mastnou a smíšenou pleť. Tato čistící voda s extraktem z břízy či severské rašeliny a čisté arktické pramenité vody zanechává vaši pleť čistou, svěží a matnou. Očistěte vaši pleť, ať se může ukázat v celé své kráse. Matující, tonizující pleťová voda zakončuje čištění vaší pleti. Poskytuje čistší pleť bez lesku […]

VÍCE »

Puhdas Póry čisticí minerální peeling

Minerální peeling obohacený o finskou rašelinu a kaolinovou hlínu pomáhá čistit ucpané póry a vyhlazovat pokožku tváře pro sjednocenou, projasněnou pleť.

VÍCE »

Puhdas Hloubkově čisticí rašelinová maska

Krémová maska obsahující finskou rašelinu absorbuje přebytečný olej a uvolňuje ucpané póry a nečistoty. Zanechává pleť sjednocenou a projasněnou.

VÍCE »

Hellä Hydratační čisticí krém

Hydratační čistící krém pečuje o vaši suchou pleť a poskytuje jí hloubkovou hydrataci. Tento pečující čistící krém jemně odstraňuje make up a nečistoty, a zároveň pokožku vyživuje. Zanechává pleť jemnou a plnou vláhy.

VÍCE »

Hellä Hydratační pleťové tonikum

Hydratační pleťové tonikum pečuje o vaši suchou pleť a poskytuje jí hloubkovou hydrataci. Toto vysoce hydratační tonikum pro žíznivou pleť zanechává pleť saténově jemnou. Obsahuje čistou pramenitou arktickou vodu a severskou brusinku. Bylo klinicky prokázáno, že vyrovnává hladinu vlhkosti pleti.

VÍCE »

Kirkas Rozjasňující čisticí krém

Regenerujte a očistěte svoji pleť s elixíry ze severské přírody. Tento rozjasňující čisticí krém osvěžuje a pečuje o normální pokožku díky obsahu severského ostružiníku morušky a čisté arktické pramenité vody. Zanechává pleť dokonale čistou a přirozeně projasněnou.

VÍCE »

Kirkas Rozjasňující čisticí pěna

Oživuje a čistí pomocí elixírů ze severské přírody. Obnovuje normální pleť. Tato čistící pěna se severským ostružiníkem moruškou a čistou arktickou pramenitou vodou zanechá vaši pleť čistou a přirozeně projasněnou. Má krémovou texturu a perfektně odstraňuje make-up a nečistoty. Pamatujte, důkladné čištění je tajemstvím k zářivé, zdravě vypadající pleti!

VÍCE »

Kirkas Rozjasňující pleťová voda

Pleťová voda pro normální pleť. Tato rozjasňující čisticí voda se severským ostružiníkem moruškou a čistou arktickou pramenitou vodou zanechá vaši pleť čistou a přirozeně projasněnou. Tonikum je posledním krokem při čištění vaší pleti. Pamatujte, důkladné čištění je tajemstvím k zářivé, zdravě vypadající pleti!

VÍCE »

Kirkas Rozjasňující minutová maska

Tato minutová maska působí na vaši pleť třemi způsoby: čistí, rozjasňuje díky severským olejům a funguje jako jemný peeling. Zanechává pleť viditelně projasněnou a dokonale očištěnou.

VÍCE »

Herkkä Zklidňující čisticí mléko

Vaše citlivá pleť si zaslouží speciální péči. Toto zklidňující čisticí mléko se lněným semínkem a čistou arktickou pramenitou vodou zanechá vaši pleť čistou a obnoví její celkovou rovnováhu. Mléko má lehké, neparfémované složení, a tím pádem je velmi vhodné pro citlivou pleť. Jemně odstraňuje make-up a nečistoty, udržuje pleť přirozeně hydratovanou a zdravě vypadající.

VÍCE »

Herkkä Zklidňující pleťové tonikum

Vaše citlivá pleť si zaslouží speciální péči. Toto pleťové tonikum s jemným a neparfémovaným složením zklidňuje a jemně čistí citlivou pleť. Obsahuje lněné semínko a čistou arktickou pramenitou vodu. Zanechá vaši pleť dokonale čistou, hydratovanou a zklidněnou.

VÍCE »

Herkkä Jemný odličovač očního make-upu pro citlivou pleť

Speciálně pro citlivou pleť navržený odličovač bez olejů a parfemace, který rychle a efektivně odstraňuje make-up z tváře i očí. Zanechá vaši pleť svěží a čistou. Vyvinut ve spolupráci s finskou Federací pro alergii a astma (FINNISH ALLERGY & ASTHMA).

VÍCE »

Herkkä Jemné 3v1 odličovací ubrousky

Tyto jemné ubrousky byly navrženy speciálně pro tu nejcitlivější pleť. Neobsahují parfemaci, jsou hebké a měkké na dotek. Zároveň ale účinně odstraňují make-up z celé tváře včetně očí a rtů a zanechávají pouze osvěženou a očištěnou pleť. Odličovací ubrousky byly vyvinuty ve spolupráci s finskou Federací pro alergii a astma (FINNISH ALLERGY & ASTHMA).

VÍCE »

Odličovač voděodolného make-upu

Dnes večer se můžete bavit s kouřovým líčením. Tento neparfemovaný, dvoufázový odličovač bez námahy rozpouští dokonce i voděodolný make-up a zanechává pleť čistou a svěží.

VÍCE »