HEHKU (záře)

Řada HEHKU pomáhá obnovit záři vaší pleti a redukuje známky stárnutí, a to díky kombinaci rakytníku řešetlákového bohatého na omega mastné kyseliny a vitamínů A a E. Vyživuje, chrání, a čistá arktická pramenitá voda zajišťuje dokonalou hydrataci. Společně s průlomovou technologií založenou na sloučenině peptidů, HEHKU zajišťuje viditelné změny pro přirozeně mladistvou a zářivě vypadající pleť. Produkty obsahují až 97% podíl přírodních složek.

Regenerační a projasňující denní krém SPF20

Zahalte svoji pleť do bohatého sametového denního krému HEHKU, který ochrání vaši pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením. Pomáhá rozjasnit vaší plet a zároveň redukuje známky stárnutí. Tento luxusní krém obsahuje olej z rakytníku řešetlákového, bohatého na živiny, vitamíny C a E, revitalizující peptidy a čistou arktickou pramenitou vodu. Viditelně redukuje výskyt vrásek, zpevňuje […]

VÍCE »

Obnovující noční krém

Tento vyživující krém účinkuje, zatímco spíte. Obnovuje zářivost a mladistvý vzhled vaší pleti. Obsahuje olej z rakytníku řešetlákového, obnovující peptidy a čistou arktickou pramenitou vodu. Vyživující složení během noci viditelně pomáhá redukovat výskyt vrásek, zpevňuje a definuje kontury obličeje. Ráno bude vaše pleť sjednocená a mladistvěji vypadající.

VÍCE »

Obnovující a projasňující oční krém

Pomáhá vyhlazovat a zpevňovat citlivé oční okolí. Sametová péče s olejem z rakytníku řešetlákového, revitalizačními peptidy, antioxidačním vitamínem E a čistou arktickou pramenitou vodou pomáhá viditelně redukovat výskyt vrásek a tmavých kruhů pod očima. Obnovuje přirozenou pevnost pleti a zářivý mladistvý vzhled.

VÍCE »

Viditelně rozjasňující – vrásky vyhlazující zkrášlující elixír

Tento jedinečný koncentrát s dvojím účinkem přináší jemnější pleť a mladistvý vzhled. Působí okamžitě a při pravidelném používání jsou jeho účinky dlouhodobé. Obsahuje olej z rakytníku řešetlákového, revitalizující peptidy a arktickou pramenitou vodu. Toto složení posilující pevnost pleti pomáhá redukovat výskyt jemných linií a vrásek pro mladistvý a zářivý vzhled.

VÍCE »

Intenzivně rozjasňující noční olej

Zkrášlující olej vyživuje a regeneruje pleť v průběhu noci a pomáhá jí získat zpět svůj přirozený jas. Jeho rozjasňující složení obsahuje olej z rakytníku řešetlákového bohatého na omega mastné kyseliny, a díky němu pomáhá zlepšit tón a texturu pleti, a minimalizuje viditelnost vrásek. Zanechává pleť hladší, plnější a viditelně mladistvěji vypadající.

VÍCE »