INVISIBLE ILLUMINATION

Revoluční hybridní make-up a péče INVISIBLE ILLUMINATION v jednom zkrášluje a zdokonaluje vaši pleť již v průběhu používání. Kombinuje rozjasňující schopnosti na antioxidanty bohatého ostružiníku morušky, se světlo odrážejícími perlami a peptidy proti stárnutí. Díky obsahu čisté arktické pramenité vody intenzivně hydratuje a dodává pokožce okamžitý, a při dlouhodobém používání i dlouhotrvající, jas. Vaše pleť je rozzářená a univerzální odstíny vám pomohou dosáhnout sjednoceného, dokonalého vzhledu.

Okamžitě rozjasňující a zkrášlující sérum

Ve třech odstínech – univerzální, světlý, tmavší. Toto revoluční, okamžitě rozjasňující a zkrášlující sérum mění definici make-upu! Tak jednoduché na používání jako pleťová péče, tak dokonale přirozené jako vaše vlastní pleť. Sérum citlivě zdokonaluje vaši pleť a dodávají jí opravdový severský jas. Obsahuje čistou arktickou pramenitou vodu, extrakt ze semínek ostružiníku morušky a perleťové pigmenty. […]

VÍCE »

Rozjasňující tekutý bronzer

Univerzální odstín. Dodejte své pleti jemný opálený tón s tímto lehkým, snadno roztíratelným tekutým bronzerem. Obohacen o čistou arktickou pramenitou vodu, na antioxidanty bohatý arktický ostružiník morušky, revitalizační peptidy a perleťové rozjasňující pigmenty. Lehké složení bronzeru pomáhá rozjasnit, hydratovat a zdokonalovat vaši pleť.

VÍCE »

Okamžitý rozjasňovač

Ve třech odstínech – Midnight Sun, Rosy Dawn a Shimmering Dusk. Vytvořte okamžitě rozjasněný vzhled s tímto lehkým, snadno roztíratelným rozjasňovačem. Tekutý rozjasňovač Lumene obsahuje perleťové rozjasňující pigmenty pro přirozený jas a zdravě vypadající pleť. Čistá arktická pramenitá voda a na antioxidanty bohatý ostružiník morušky pomáhají hydratovat a pečovat o vaši pleť pro dosažení přirozeně […]

VÍCE »

Zdokonalující balzám na rty

Hydratujte a zkrášlujte své rty s tímto jemným a výživným balzámem, který dodá rtům jemný lesk a decentní zabarvení. Univerzální odstín balzámu je delikátní kombinací broskvové a růžové barvy, který sedí všem typům pleti.

VÍCE »

Krycí sérum

Univerzální odstín. Zdokonalte svojí pleť a minimalizujte tmavé kruhy a zóny s tímto vrstvitelným, rozjasňujícím a pečujícím krycím sérem. Obsahuje arktickou pramenitou vodu, na antioxidanty bohatý ostružiník morušky, revitalizační peptidy. Jeho lehké složení rozjasňuje, hydratuje a vyrovnává pleť pro dokonalý vzhled.

VÍCE »

Rozjasňující tekutá tvářenka

Dva odstíny – Coral Blossom a Pink Blossom. Dodejte zdravou barvu svým tvářím s touto lehkou, tekutou tvářenkou. Obsahuje perleťové pigmenty, arktickou pramenitou vodu, na antioxidanty bohatý ostružiník morušky a rozjasňující pigmenty pro rozzářený vzhled pokožky. Hydratuje a zdokonaluje celkový vzhled.

VÍCE »