KUULAS (jas)

Řada KUULAS chrání mladistvý jas vaší pleti před prvními známkami stárnutí. Díky Lumene patentovanému extraktu z arktické brusinky, koncentrovanému bioaktivnímu a mimořádně účinnému elixíru se silným antioxidantem quercetinem, a čisté arktické pramenité vodě, je pleť vyplněná a zářivá. Společně s naší technologií podporující pružnost pleti, KUULAS pomáhá k pevné a sjednocené pleti, prozářené zevnitř. Produkty obsahují až 97% podíl přírodních složek.

Rozjasňující a zpevňující denní krém SPF15

Pomáhá udržet mladistvý jas a pružnost vaší pleti. Chrání před negativními účinky slunečního záření. Tento intenzivně hydratační krém obsahuje patentovaný extrakt z polární brusinky bohatý na antioxidanty, vitamín E, kyselinu hyaluronovou a čistou arktickou pramenitou vodu. Oddaluje první známky stárnutí a zanechává pleť pevnější, hladší a zářivě krásnou.

VÍCE »

Denní zpevňující a hydratační krém

S tímto intenzivním hydratačním a zpevňujícím krémem si vaše pleť udrží mladistvou pružnost a hebkost. Obsahuje patentovaný extrakt ze severské brusinky, vitamín E, kyselinu hyaluronovou a čistou pramenitou arktickou vodu. Pomáhá oddalovat první známky stárnutí pro pevnější, hladší a přirozeně rozjasněnou pleť.

VÍCE »

Zpevňující noční krém

Během noci navrací pleti mladistvý jas a pružnost. Tento vyživující noční krém obsahuje patentovaný extrakt ze severské brusinky bohatý na antioxidanty, vitamín E, kyselinu hyaluronovou a čistou arktickou pramenitou vodu. Přes noc pomáhá k pevnější pleti, oddaluje první známky stárnutí a obnovuje zářivost pleti. .

VÍCE »

Okamžitě rozjasňující a zpevňující oční sérum

Naše pečující sérum je zacílené na okamžité vypnutí očního okolí. Je lehké a neparfémované. Obsahuje námi patentovaný extrakt ze severské brusinky bohatý na antioxidanty, vyživující peptidy a čistou arktickou pramenitou vodu. Díky tomuto složení pomáhá oddalovat první známky stárnutí a redukuje známky únavy. Pro viditelně mladistvý a zářivý vzhled.

VÍCE »

Liftingové rozjasňující a tvarující sérum

Naše inovativní pečující sérum pomáhá obnovovat kontury obličeje, vyhlazuje a zanechává pleť mladistvě zářivou. Obsahuje patentovaný extrakt z polární brusinky bohatý na antioxidanty, vyživující peptidy a čistou arktickou pramenitou vodu. Sérum zpevňuje pleť, redukuje a zpomaluje první známky stárnutí. Pro okamžitý povznášející pocit a zářivý vzhled.

VÍCE »

Rozjasňující a zpevňující elixír

Intenzivní péče pro hladší, pevnější a zářivější pleť, která pomáhá zdokonalovat celkový vzhled pleti. Tento koncentrovaný zkrášlující elixír je obohacen o Lumene patentovaný extrakt z arktické brusinky, vyživující peptid bohatý na antioxidanty, čistou arktickou pramenitou vodu a zkrášlující perlové pigmenty, které pomáhají oddalovat první známky stárnutí pleti a dodávají pleti okamžitě rozjasněnější, mladistvější vzhled.

VÍCE »

Rozjasňující zpevňující oční krém

Hydratační oční krém zjemňuje a zpevňuje oční okolí. Jeho neparfémované složení obohacené o Lumene patentovaný extrakt z arktické brusinky, vyživující peptid bohatý na antioxidanty, a čistou arktickou pramenitou vodu pomáhá chránit jemné oční okolí proti prvním známkám stárnutí a pomáhá minimalizovat viditelnost tmavých kruhů pod očima. Dodává očnímu okolí mladistvý a rozjasněný vzhled.

VÍCE »