LÄHDE (pramen)

Řada LÄHDE neuvěřitelně zaplaví vaši pleť hydratací díky kombinaci nejčistší, okysličené arktické pramenité vody s pH šetrným k pleti a mimořádně hydratující, na minerály a aminokyseliny bohaté, přírodní arktické březové mízy. Březová míza vyživuje, hydratuje a pomáhá hydrataci pokožky udržet. Lumene Hydra technologie zajišťuje dlouhodobou hydrataci i hlubších vrstev pokožky. Vytváří na povrchu kůže mikro síť, která je nabitá hydratačními látkami, které se postupně, v průběhu dne, do pokožky uvolňují. Produkty obsahují až 94% podíl přírodních složek.

Intenzivně hydratační sérum

Ponořte svoji pleť do intenzivní hydratace pro zdravě vypadající a krásnou pleť. Toto nové Lähde hydratační sérum obsahuje vysoký podíl jemné arktické pramenité vody spolu s vláhu zadržující a pleť chránící severskou červenou řasou, která roste ve skandinávských vodách. Unikátní gelovité složení je také obohaceno o mízu ze severské břízy a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou. Intenzivně […]

VÍCE »

Intenzivní 24h hydratační výživa – denní krém

Intenzivní hydratační krém neuvěřitelně nabije vaši pleť pocitem 24hodinové hloubkové hydratace (klinický test, 28 žen). Obsahuje ingredience jako čistou pramenitou arktickou vodu a účinnou březovou mízu. Toto složení pomáhá zvyšovat úroveň vláhy v pleti, pro rozjasněnou a zdravě vypadající pleť. Lumene Hydra technologie pak postupně uvolňuje hydrataci do pokožky v průběhu celého dne. Vhodný pro […]

VÍCE »

Intenzivní hydratující vyživující 24h balzám

Pomoc pro suchou a dehydrovanou pleť – 24 hodinová intenzivní hydratace. Balzám je obohacen o čistou arktickou pramenitou vodu a účinnou, vyživující březovou mízu, které pokožku intenzivně hydratují. Obnovující mandlový olej zklidňuje i podrážděnou pokožku a uklidňující komplex vytváří na pokožce ochranný film. Výsledkem je jemná, hebká a rozjasněná pleť. Vhodný pro normální až suchou […]

VÍCE »

Matující hydratační 24h krém – gel

Přírodu nelze zkrotit, ale v tomto hydratačním krém – gelu byla opatrně uchována tak, aby dokázala udržet vaši pleť pod kontrolou. Pomáhá rozjasňovat pleť a poskytuje 24hodinovou hydratací. Zdokonalený extrakt z listů přirozeně matuje pleť a minimalizuje rozšířené póry. Lehké, nemastné složení krém – gelu je obohaceno o čistou arktickou pramenitou vodu a účinnou březovou […]

VÍCE »

Doplnění hydratace – hydratační noční krém

Hydratační noční krém poskytuje intenzivní výživu po celou noc. Obohacen o čistou pramenitou arktickou vodu a účinnou březovou mízu, toto hluboce hydratační složení působí během spánku a zanechá vaši pleť zdravě vypadající a rozjasněnou až do rána. Bohaté bambucké máslo vyživuje unavenou pleť. Nechte pracovat přírodu zatímco spíte.

VÍCE »

Čistota kapek rosy – hydratační oční gel

Hydratuje citlivou oblast očního okolí. Gel je obohacen o čistou pramenitou arktickou vodu a účinnou březovou mízu, vitamín B5 pečuje o jemnou kůži očního okolí. Bezparfémové složení gelu pomáhá redukovat otoky a kruhy pod očima. Lumene Hydra technologie uvolňuje pokožce hydrataci v průběhu celého dne.

VÍCE »

Hydratační obnovující okysličující gelová maska

Nechte přírodu být vaším zachráncem. Tato maska dodává okamžitou intenzivní hydrataci dehydrované pleti. Je obohacena o čistou arktickou pramenitou vodu a účinnou březovou mízu bohatou na minerály. Tato osvěžující gelová maska obsahuje okysličující ingredience, které vyhlazují pokožku a podporují obnovu buněk.

VÍCE »

Průzračný hydratační pleťový závoj s arktickou pramenitou vodou

Okamžitá a naprostá hydratace. Tento osvěžující závoj, z arktické pramenité vody a účinné březové mízy, poskytuje pleti intenzivní hydrataci po celý den. Na minerály bohatá březová míza dodává pokožce okamžité osvěžení a hydratci.

VÍCE »

Čistý arktický zázrak – 3v1 čisticí micelární voda

S lehkostí setřete předchozí den z vaší pleti. To je cílem této průzračné micelární vody. Extrakt z ostružiníku morušky a čistá arktická pramenitá voda vytváří dokonalou kombinaci pro kompletní očistu od make-upu a nečistost a hydrataci vaší pleti. Březová míza přirozeně hydratuje a nastoluje rovnováhu vyčerpané pokožky. Pleť je jasnější a dokonale hydratovaná.

VÍCE »