NORDIC GIRL!

Řada NORDIC GIRL! je určena pro mladistvou pleť se sklony k nedokonalostem. Je 100 % veganská a produkty obsahují až 96% podíl přírodních složek.

Hloubkově čisticí gel

Náš jemný čistící gel s vyváženým pH je speciálně navržen pro mladou pleť, která je náchylná k nedokonalostem. Účinně zbavuje pleť přebytečné mastnoty a nečistot. Odstraňuje všechny stopy make-upu, aniž by pleť vysušoval a zanechává pleť čistou. Při pravidelném používání pomáhá redukovat výskyt nedokonalostí. OBsahuje vitamín B3 a čistou arkticku pramenitou vodu. 100 % veganský.

VÍCE »

Peelingový čisticí mycí gel

Je speciálně navržen pro mladistvou pleť, která je náchylná k nedokonalostem. Účinně čistí pleť do hloubky, jemně zbavuje pleť nečistot a odstraňuje všechny stopy make-upu. Uvolňuje póry a zanechává pleť jemnou a viditelně jasnější. Při pravidelném používání pomáhá redukovat výskyt nedokonalostí. Exfoliační přísady jsou biologicky odbouratelné. 100 % veganský.

VÍCE »

Čisticí pleťové tonikum

Obsahuje přirozeně získávané složky, čistou arktickou pramenitou vodu a vitamín B3, a díky tomu čistí a vyživuje pleť. Speciálně navrženo pro mladistvou pleť, která je náchylná k nedokonalostem. Efektivně pomáhá redukovat lesk, čistí pleť a minimalizuje póry. Při pravidelném použití pomáhá snižovat výskyt nedokonalostí. 100 % veganský.

VÍCE »

Hydratační emulze bez olejových složek

Pomáhá redukovat lesk a zároveň efektivně hydratuje a pomáhá minimalizovat viditelnost pórů. Při pravidelném použití pomáhá snižovat výskyt nedokonalostí. Neobsahuje olejové složky. 100 % veganská.

VÍCE »

Lokální gel na akné

Je speciálně navržen pro mladistvou pleť, která je náchylná k akné. Jemně ale efektivně odstraňuje nedokonalosti. Při pravidelném používání minimalizuje vznik nedokonalostí. 100 % veganský.

VÍCE »